ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

«Фестиваль фарб Холі: Наповни життя яскравими фарбами!»
5 червня запрошуємо вас взяти участь у Київському «Фестивалі фарб Холі», який стане унікальним святом для всіх, хто його відвідає, і, без сумніву, самим барвистим днем ​​2019 року!
«Холі» або «Фестиваль фарб» - Індійський народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. І ось, у дев'ятий рік поспіль, ми наповнимо життя яскравими фарбами!
Фестиваль “Холі” в Києві!
5 червня 2021 році на пляжі ЮБК (Южний берег Києва) відбудеться фестиваль фарб “Холі” в Києві! Ця традиція бере свій початок в Індії, де кожної весни люди обсипають один одного фарбами та обливають кольоровою водою на честь початку весни та вигнання злих духів. Вже дев’ятий рік це свято влаштовується і в столиці України. Адже кожне літо, це маленьке життя, на яке ми дуже чекаємо!
Фестиваль фарб на березі Дніпра
Цього року запрошуємо усіх охочих взяти учать у великій кольоровій і водяній битві! Давайте зробимо життя яскравіше! Також ми підготували розважальну програму, яка триватиме з 14:00 до 20:00
За музичний супровід нашого свята відповідають резиденти фестивалю та спеціальні гості з інших країн. Також на гостей чекають танцювальні флеш-моби, волейбол на пляжі, боді-арт та традиційний індійський розпис “мехенді”. Діти зможуть взяти участь у різноманітних конкурсах, а дорослі - згадати дитинство і долучитися до вуличних ігор! Яскраве літо починається разом з нами!
Щоб потрапити на фестиваль фарб “Холі” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах
Де зустріти літо всією родиною в Києві? На фестивалі фарб “Холі”!
1. Долучитись до стародавньої індійської традиції
2. Розважитись на свіжому повітрі
3. Додати фарб життю!

Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм і відповідно до рекомендацій МОЗ