ПАРТНЕР ФЕСТИВАЛЮ

Фестиваль фарб Холі — це спроба створити нову культуру відпочинку без шкідливих речовин.
Цей захід, де люди здатні відчувати яскраві емоції завдяки своїм власним діям.
Це спроба зробити людей щасливішими. Це виклик системі, в якій люди настільки затиснуті, що навіть невелике відхилення від норми сприймається як божевілля.
Ми шукаємо однодумців - компанії, які розуміють, що майбутнє людства має бути яскравим і позитивним!
Розуміють, що рано чи пізно люди вирвуться з рамок суспільства, і тоді першими стануть ті, хто стояв поза старої системи - ми з Вами!
Ознайомитися з презентацією Фестивалю - натиснути тут.
Так само ви можете зв'язатися з організатором фестивалю для більш детального обговорення питань співпраці — Leonard@holi.in.ua
Партнерство у фестивалі забезпечить прямий контакт з численною цільовою аудиторією, підвищить увагу і лояльність до Вашої компанії / бренду з боку ще більш численних спостерігають за фестивалем в ЗМІ. Зміцнить і розширить лідерські позиції Вашої компанії / бренду серед сучасної творчої молодіжної аудиторії. Створить стійку асоціацію Вашої компанії / бренду з новим популярним видом розваг, дозвілля і відпочинку. Надасть велику кількість барвистих фото і відео матеріалів створить вірусний ефект в соц.сетях. Посилить вашу річну маркетингову програму і допоможе залучити нових клієнтів.
ЦЕ ЯРКО! ЦЕ КРУТО! ЦЕ ВЕСЕЛО!
Вирішуйте! Зробимо крутий Фестиваль фарб разом!