ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Ми активно працюємо над розважальною програмою фестивалю, та кожен день її доповнюємо, але можемо вже зараз сказати що буде дуже цікаво і дітям і дорослим, підліткам та усім охочим, хто відвідає захід.

«Холі» або «Фестиваль фарб» - індійське народне свято, яке кожен рік проводиться на честь приходу весни, символізуючи вигнання зла і відродження життя. І ось, вже восьмий рік поспіль, 5 червня в самому центрі столиці, на березі Дніпра, пляж ЮБК «Южний Берег Києва» ми наповнюємо життя яскравими фарбами!
Літо яскраво! У серці міста, зберуться представники арт-культур, жителі Києва, гості столиці для того, щоб приєднається до давньої індійської традиції, і розфарбувати один одного всіма кольорами веселки і стати учасником водної битви!
В рамках розважальної програми з 14:00 до 20:00 гостей чекає музичний супровід резидентів фестивалю та спеціальних гостей з інших країн, тематична розпис «боді-арт», мехенди, пляжний волейбол, битва фарбою, битва водою, танцювальні флеш-моби.
Для дітей буде розважальні ігри. Безліч конкурсів та сюрпризів. Дорослі так само зможуть розважитися і згадати «дворові» ігри свого дитинства. Квитки на фестиваль www.holi.in.ua

Згідно рекомендацій МОЗ та дотримання карантинних умов.


Кожень день ми працюємо та доповнюємо програму...